GLASS & CERAMICS / Ceramics / Gravfigurin 4647330

nr 464 7330

Gravfigurin

Lenght: ()

Kamel, terrakotta, höjd: 65 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 750

Monday April 16 2007
at 16:30:04